Libertad
Libertad
Libertad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Libertad International Military Unit
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Για πλήρη πρόσβαση στο forum στέλνουμε μήνυμα στο παιχνίδι στον mikroastos ή στον Crazy Ivann. For full forum access, send an ingame pm to mikroastos or Crazy Ivann.

 

 Παω για αλλες περιπετειες

Go down 
3 posters
AuthorMessage
????????
Guest




Παω για αλλες περιπετειες Empty
PostSubject: Παω για αλλες περιπετειες   Παω για αλλες περιπετειες Empty9th September 2011, 2:35 am

Καταρχάς συγγνώμη για το post σ' αυτό το Θεματικό χώρο αλλά δεν είχα που αλλού να το κάνω.

Και τώρα στο θέμα μας: όπως ήδη μίλησα και με το Crazy Ivann,

μετά από πολύ σκέψη και δεδομένου ότι έχω πρόσκληση από τον φίλο μου Αρη (scarle). Θα ήθελα να ξέρετε ότι αποφάσισα να μετακινηθώ στους Νι.

Επίσης, θα ήθελα να γνωρίζετε ότι είμαι αρκετά διχασμένος μεταξύ rl και erep φιλίας, μιας και είμαι στη Libertad από την ίδρυση της και όλοι σας με υποστηρίξατε και με βοηθήσατε πολύ στην ανάπτυξη μου και έχω περάσει καλά εντός παιχνιδιού. Στον αντίποδα πάλι, θέλω να δοκιμάσω και μια άλλη 'φάση'.

Τέλος, να ξέρετε ότι θα μπαίνω στο chat να τα λέμε και δεν αποκλείω μελλοντική συμπόρευση ή επιστροφή , αν γίνει δεκτή Smile και από εσάς.

Φιλιά στα μούτρα,

Παναγιώτης

Back to top Go down
jo inegy
Gatus Suridius
Gatus Suridius
jo inegy


Posts : 298
Join date : 2011-06-05

Παω για αλλες περιπετειες Empty
PostSubject: Re: Παω για αλλες περιπετειες   Παω για αλλες περιπετειες Empty9th September 2011, 2:59 am

γεια σου ρε πανο παιχταρα
Back to top Go down
Crazy Ivann
Gatus Suridius
Gatus Suridius
Crazy Ivann


Posts : 426
Join date : 2011-06-05
Age : 41
Location : Μάνα Σιδηρόπουλου

Παω για αλλες περιπετειες Empty
PostSubject: Re: Παω για αλλες περιπετειες   Παω για αλλες περιπετειες Empty9th September 2011, 3:12 am

Όπως ήδη σου είπα, Καλή συνέχεια.
Εμείς εδώ θα είμαστε, όποτε θες τα λέμε
Back to top Go down
thanos126
Gatus Suridius
Gatus Suridius
thanos126


Posts : 130
Join date : 2011-06-04

Παω για αλλες περιπετειες Empty
PostSubject: Re: Παω για αλλες περιπετειες   Παω για αλλες περιπετειες Empty9th September 2011, 3:17 am

Πήγαινε στο παράρτημα να"ψηθείς" και επιστρέφεις Razz

Καλή συνέχεια μαν!

ο7
Back to top Go down
 
Παω για αλλες περιπετειες
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Libertad :: Open Section | Ανοιχτό forum :: Welcome - Καλώς ήρθατε-
Jump to: